PratikA'ya Hoş Geldiniz...

E-posta ve parolanızı kullanarak
güvenli giriş yapabilirsiniz.


PratikA Üyelik

PratikA ayrıcalıklarından yararlanmak için
aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.

PratikA'ya Hoş Geldiniz...

E-posta ve parolanızı kullanarak
güvenli giriş yapabilirsiniz.

PratikAKullanım Koşulları

Site İçeriği - 26-10-2016

1. www.pratikajans.com sitesine üye olmakla kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

2. Şirket veya kişisel bilgiler: Burada istenen bilgiler sizi ve/veya firmanızı tanıma ve faturalama amaçlıdır.

3. Kullanım Hakları: Burada sağlanan bütün hizmetler PratikA'nın malıdır. Faturalanan hizmetlerin kullanım hakkı satın alana(içeriğe göre 1 kampanya dönemi veya en fazla 1 yıl için 1 mecrada kullanmak için)verilmiş olur. Satın alan bu ürünleri yasalara, genel ahlaka aykırı ve PratikA’nın kurumsal kimliğine ve ticaretine zarar verecek şekil ve yerlerde kullanamaz. Başkasına kullandıramaz. Parçalara bölerek kullanamaz.

4. Üyelik Bilgileriniz: Sitemize üye olurken girdiğiniz bilgilerin sorumluluğu size aittir. PratikA bu bilgileri iletişim ve faturalama amacıyla saklı tutar ve (gerekli gördüğü takdirde firma ismi, logo ve web adresiniz hariç) başkalarıyla paylaşmaz.

5. Kayıt Bilgileriniz: Kayıt bilgilerinizi verirken, güncel, kesin ve doğru bilgiler vereceğinizi; üye bilgilerinizi güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Kayıt bilgilerinizi üyelik sayfamızdan istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

6. PratikA’nın sattığı ürünlerin doğası gereği geri iadesi kabul edilmez. İndirilmiş veya mail ile alınmış ürünler onaylanmış kabul edilir.

7. Kayıt ve Şifre: Kayıt olduktan sonra size bir şifre veririz. Bu şifreyi sadece siz bilirsiniz. Şifrenizi girerek size ait olan ürünleri indirebilirsiniz. Buradaki size ait ürünleri başka kullanıcılar göremez. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi başkalarına açıklamanızdan doğacak zararlardan siz sorumlusunuz.

8. Bize verdiğiniz bilgilerinizde:
· Virüs veya programlara zarar verici programlama özelliği olan şeyler yüklememeyi,
· Site üyelerine spam mailler gönderme amacıyla kullanmamayı kabul etmiş sayılırsınız.

9. PratikA’ya verdiğiniz siparişler, istekleriniz doğrultusunda en ufak ayrıntı dahi atlanmadan üretilir. Siparişlerinizin üretiminde PratikA'nın yüklendiği sorumluluk siz siparişinizi teslim aldığınızda biter. Üretimden sonra siparişinizden doğabilecek her türlü maddi ve manevi sonuç ürünü kullanacak müşterimize aittir. İşin teslimi anından itibaren doğabilecek tüm hukuki sorumluluk ve yükümlülükler müşterimize aittir. Bu sebeple PratikA siparişin müşteriye tesliminden sonraki süreçten muaf olduğunu beyan eder. Çıkabilecek hukuk ihtarlarında Ankara mahkemeleri ve icra daileri yetkilidir.

10. PratikA’ya verdiğiniz haklar Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanılır.

 

PratikA Gizlilik Politikası için buraya tıklayın.

Tüm Yazılarımız için tıklayın.