PratikA'ya Hoş Geldiniz...

E-posta ve parolanızı kullanarak
güvenli giriş yapabilirsiniz.


PratikA Üyelik

PratikA ayrıcalıklarından yararlanmak için
aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.

Kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.

PratikA'ya Hoş Geldiniz...

E-posta ve parolanızı kullanarak
güvenli giriş yapabilirsiniz.

PratikA Gizlilik Politikası

Site İçeriği - 26-10-2016

1. Elektronik posta adresiniz, (yasal haller dışında) hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak, sizlere duyurmak istediğimiz duyuruları iletmek amacıyla kullanılacaktır.

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında (yasal talepler haricinde) diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, PratikA’nın kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek  ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla  kullanılabilecektir.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları değiştirmeyi siz önerebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla İŞ Bankası pos hizmetleri Ortak Ödeme Noktasından  yararlanılmıştır. Alışverişlerinizde kart işlemleriniz PratikA üzerinden değil, İş Bankası üzerinden olacaktır.

Gizlilik Politikamız sizin daha rahat ve güvenli alışveriş yapmanız için tasarlanmıştır. PratikA sizin için yukardaki koşullarda bir gizlilik önlemiyle haklarınızı güvence altına almıştır.

 

PratikA Kullanım Koşulları için buraya tıklayın.

Tüm Yazılarımız için tıklayın.